אימפרוזום אצלכם בסלון

הזמן שלכם להציג לספר ולשחק עם החברים והמשפחה בסביבה הבטוחה שלכם! מגיע לכם חגיגה של היכרות מחדש עם עולם המשחקיות!

אימפרוזום לארגונים

תנו לעובדים שלכם שעה של גיבוש, שחרור, שיתוף פעולה, חיזוק הבטחון העצמי וכושר הביטוי והמון צחוק!​

המוח המאלתר

הסדנה לפיתוח גמישות מחשבתית בתנאים משתנים בעזרת כלים מעולם המשחק והאילתור תיהיה משמעותית עבורכם.

חדר הכושר של אימפרוזום

אימוני אימפרוביזציה בזום למאלתרים מתחילים ולאמני במה מכל הסוגים. מידי שבוע מתאמנים מאלתרים מכל העולם על יכולות האלתור, גמישות המחשבה ושמירה על  כושר המשחק!

צוותים חינוכיים

 מורים כמו שחקנים על במה מתמודדים עם טקסטים, מטרות, מכשולים, דרמות, קומדיות ותשומת לבם של התלמידים\קהל. בואו ללמוד כלים מעולם התיאטרון שיעצימו את חווית הלימוד בכיתה.

לעידן ותמר יש אנרגיה מדבקת של שמחה ויצירה, הכל מותר כי "זה רק משחק". בחדר הכושר הם מעבירים שעה וחצי של משחקים מקוריים ומאתגרים שעזרו לי להתאמן ולנסות דברים חדשים כשחקנית. התחושה היא בכלל לא של פגישת וידיאו - אלא של צחוק, אינטימיות וכיף כאילו כולנו יחד באותו חדר. ממליצה בחום!

ג'וי ריגר

שחקנית תאטרון ומצלמה

 

תמר עמית יוסף

שחקנית (המורדת, גאליס, החפרנים)  מנחת סדנאות אילתור. בוגרת ביה"ס למשחק בסמינר הקיבוצים

אני אוהבת אימפרוביזציה כי מהרגע שהיא הפסיקה להלחיץ אותי - היא התחילה להרגיע אותי. הרי מה יותר מלחיץ מלעמוד בפני הלא נודע? ברגע שהבנתי שבאילתור כמו בחיים, גם כישלון אפשר למנף לניצחון, הבנתי שאני יכולה להתמודד מול כל סיטואציה לא צפויה ולא מוכרת. אני פשוט צריכה לחייך, וסביר להניח שיחייכו אליי בחזרה!

עידן מי-רון

שחקן תיאטרון ומצלמה (התחנה,פלשבק), מנחה סדנאות אילתור, עמידה מול קהל ודינימיקה קבוצתית לכל הגילאים. בוגר ביה"ס למשחק בסמינר הקיבוצים

 אימפרוביזציה היא דרך חיים שאני חוקר מאז שאני זוכר את עצמי. הכלים האלו מלווים אותי על הבמה, בחזרות, ביצירה,ובמפגשים חברתיים, אימפרוביזציה היא כלי מרפא, מחייה שמעצים בטחון ומפתח הקשבה ויצירתיות, היא מכניסה רעננות לסיטואציות מוכרות ועוזרת לחוות את החיים כחלק ממשחק, ואם החיים הם משחק אז למה לא לקחת חלק פעיל בהם? משחקים זה כיף! כך גם החיים.

מי אנחנו

רוצים לחוות אימפרוזום בדרך אחרת? יש לנו ראש פתוח!