אימפרוזום לתיכונים

תקופת הקורונה אילצה את מערכת החינוך לעבור ללמידה מרחוק ולסגל כלים טכנולוגיים חדשים.

בעוד שבמקצועות בהם הלמידה היא פרונטאלית, השינויים איפשרו למידה גם ללא כיתה, במקצועות המעשיים השינויים הקשו אפילו יותר.

אנחנו באימפרוזום פיתחנו שיטה ייחודית ללמידת ותרגול אימפרוביזציה דרך אפליקציית הזום. בשבילנו הלמידה מרחוק היא הזדמנות להיות יצירתיים, שטותיים, קשובים, רגישים ולהרחיב את הגבולות שלנו כמאלתרים. פיתחנו עשרות משחקי אימפרוביזציה קלאסיים וחדשים, כולם מותאמים ומיועדים ללמידה מרחוק. 

במקביל, אנחנו משתמשים בכלים מעולם האימפרוביזציה לעבודת עומק משחקית. העבודה הזו יכולה להתקיים הן בזום והן פנים אל פנים, והיא מצויינת כהשלמה לתכנית הלימודים דרך טעימה אפקטיבית מהשיטה הייחודית שלנו.

אנחנו מציעים שני מסלולים, שניהם יכולים להתקיים בזום ופנים אל פנים:

הסדנה של אימפרוזום - מפגש חד פעמי בזום או פנים אל פנים, כשעה וחצי (תלוי בגודל הכתה). נפתח יחד את מיומנויות האימפרוביזציה שכבר נלמדו בעבר, נלמד מיומנויות חדשות, נתרגל חשיבה מהירה, הקשבה, ננוע עם כל הגוף, נאמר "כן ו…", נפרד מהביקורת ומהציניות והכי חשוב - נהנה לשחק.

הקורס של אימפרוזום - שלושה מפגשים בהם נעמיק בעבודת השחקן דרך אימפרוביזציה. כל מפגש כשעה וחצי (תלוי בגודל הכתה). נתחיל בחיבור לגוף, להנאה ולשחרור דרך המשחקים היחודיים של אימפרוזום, ונעמיק בעבודה על טקסט ועל דמות דרך כלים מעולם האימפרוביזציה. זאת הזדמנות מצוינת לעבודה משלימה על מונולוגים וסצנות לבגרות, לעבודה על יצירה אישית ולהעמקה דרך אילתור על מחזות מתכנית הלימודים.

 

 

אנחנו עושים סדנאות גם בחטיבות הביניים - לפרטים

אנחנו עושים סדנאות גם ביסודי - לפרטים

 

 

מורים לתיאטרון? בואו לאלתר איתנו בחדר הכושר של אימפרוזום לשחקנים מקצועיים - לפרטים