top of page
Border 4.png

אימפרוביזציה יישומית לפיתוח ארגונים ופיתוח חוסן אישי בסביבה משתנה

סדנאות אלתור לפיתוח ארגונים בהתאמה אישית המעניקות כלים לפיתוח עבודת צוות, פיתוח יכולות ניהול בצוותי הנהלה,פיתוח כלים לעבודת צוות, גיבוש עובדים, פיתוח יצירתיות,יכולות עמידה מול קהל ופיתוח יכולות אישיות רכות (SOFT SKILLS) 

FRESH START - בניית צוות חדש והרחבת צוות קיים

בניה של צוות חדש וגיוס עובדים חדשים טומנים בחובם אתגרים רבים, ולצידם - הזדמנויות חדשות ומרגשות. סדנאות אימפרוביזציה יישומית Fresh Start שלנו נועדו לתת פתרונות עבור הצוותים המתחדשים: הטמעת עקרונות התרבות הארגונית בתוך הצוות, יצירת מחוייבות הדדית, גאווה ותחושת שייכות ארגונית, פיתוח הקשבה ועבודת צוות ויצירת קשרים חזקים. בתוך תהליך אונבורדינג אפקטיבי, מי שזוכרים לתת דגש גם לפיתוח soft skills מרוויחים בגדול. גיוס עובדים חדשים והקמת צוות חדש הם ההזדמנות לדף נקי, עכשיו רק צריך למלא אותו בצבעים הנכונים.

נבחר.JPG
Abstract 2.png
IMG_9644.JPG
Abstract 7.png

LEAD IT - פיתוח מנהלים

ארגז הכלים הדרוש למנהלים ומנהלות הולך ומתפתח עם צמיחת השוק. כשהעובדים מקבלים יום יום הצעות גיוס מפתות, מה שישאיר אותם בחברה הם לא רק פינוקים ומשכורות גבוהות, אלא בעיקר התחושה שרואים אותם, שהעבודה שלהם חשובה ומוערכת, ויש להם אופק להתפתח במקום העבודה. כאן המנהלים נכנסים לתמונה. בסדנאות אימפרוביזציה יישומית Lead It נפתח את יכולת ההובלה מתוך הקשבה ונלמד כיצד ניתן לקדם עבודת צוות ויזמות של עובדים, מבלי לוותר על המנהיגות וההובלה. נתאמן בפתרון בעיות תחת לחץ זמן ובפתרון קונפליקטים, ובקבלת החלטות מתוך ניתוח מעמיק של תנאי השטח. החלק הטוב ביותר - לא תאמינו כמה אפשר להנות מזה.

בצוותים קיימים יש דינמיקה מוכרת שיכולה לייצר נינוחות ואינטימיות, אבל לעתים גם תחושה של קושי לפרוץ דפוסי התנהגות ישנים. בסדנאות אימפרוביזציה יישומית Go Team נתמקד בעבודת צוות, בהיכרות מחודשת מזווית שונה, נפתח את ההקשבה צאת היוזמה והמעורבות של חברי הצוות, נעניק כלים להתמודדות עם קונפליקטים ועם שינויים בארגון, נתאמן בפתרון בעיות ובעבודה מול ביקורת ונתייחס לאתגרים איתם הצוות הספציפי מתמודד. העובדים שלכם הם הנכס הגדול ביותר שלכם - תנו להם כלים לעבודה נכונה ותראו איך ההשקעה משתלמת.

IMG_9615.JPG
Abstract 8.png

GO TEAM - עבודה עם צוות קיים

בצוותים קיימים יש דינמיקה מוכרת שיכולה לייצר נינוחות ואינטימיות, אבל לעתים גם תחושה של קושי לפרוץ דפוסי התנהגות ישנים. בסדנאות אימפרוביזציה יישומית Go Team נתמקד בעבודת צוות, בהיכרות מחודשת מזווית שונה, נפתח את ההקשבה צאת היוזמה והמעורבות של חברי הצוות, נעניק כלים להתמודדות עם קונפליקטים ועם שינויים בארגון, נתאמן בפתרון בעיות ובעבודה מול ביקורת ונתייחס לאתגרים איתם הצוות הספציפי מתמודד. העובדים שלכם הם הנכס הגדול ביותר שלכם - תנו להם כלים לעבודה נכונה ותראו איך ההשקעה משתלמת.

IMG_9281.JPG
Abstract 5_edited.png

היומיום בעולם העבודה רצוף בשינויים שיש להגיב אליהם. אדפטיביות היא ערך קריטי בארגון בשגרה, ובפרט בתקופות של שינויים ארגוניים - חילופי הנהלה, שינוי מוצר, גיוס נרחב, אימוץ מדיניות חדשה או שינוי של משימה בצוות. סדנאות אימפרוביזציה יישומית Game Changer הופכות את ההתמודדות עם שינוי להזדמנות לגלות את עצמנו מחדש. בסדנה נפתח את הגמישות והאדפטיביות בעזרת תרגול של סיטואציות משתנות ומפתיעות. כשזה מגיע לגמישות - אימון איכותי עושה את כל ההבדל.

GAME CHANGER - התמודדות עם שינויים בארגון

IMG_9488.JPG
Abstract 8_edited.png

OUT OF THE BOX - פיתוח יצירתיות וחשיבה חדשנית

יצירתיות היא התכונה הכי חשובה בעולם העבודה המשתנה. כשבכל יום יש בעיות חדשות לפתור והתחרות רק הולכת ומתעצמת, יצירתיות היא כלי חיובי שישים אתכם הרבה לפני המתחרים. בסדנאות אימפרוביזציה יישומית Out Of The Box נגלה את היצירתיות שטמונה בכם כבר היום, נלמד כלים פרקטיים להטמעת יצירתיות בתהליך העבודה היומיומי ונפתח את הראש לכיווני חשיבה חדשים. פיתוח יצירתיות הוא כיף גדול, ובנוסף - מייצר תהליכי עבודה איכותיים שיציבו אתכם בראש. הסדנאות מיועדות לצוותים, מנהלים, וכל עובד בחברה שיש בתוכו יצירתיות ורק צריך שיעזרו לו להוציא אותה החוצה.

IMG_9687.JPG
Abstract 9.png

משחקיות היא התבלין המסתורי שמשנה את כל התבשיל. מצד אחד - היא מה שנותן חוקים ברורים וכללים שיהיה נוח לעבוד בתוכם (הרי משחק חייב כללים כדי להתקיים). מצד שני - משחקיות היא בדיוק מה שעוזר לפרוץ את הכללים, ולהמציא משהו חדש. פלייפולנס זו המיומנות הנחוצה ביותר כדי להצליח להיות יצירתיים וחדשניים, לשרוד את השגרה (האפורה לפעמים) ולהתמודד עם תחרותיות. בסדנאות אימפרוביזציה יישומית Let's Play נתוודע ליצר המשחק שבתוכנו, נייצר תחרות בריאה ומפתחת ונלמד איך משלבים פלייפולנס בכל פעילות ביום העבודה, כדי להגיע לתוצאות מצויינות בדרך מלאה בהנאה.

LET'S PLAY - משחוק ומשחקיות (פלייפולנס)

IMG_9365.JPG
Abstract 6.png

בריינסטורמינג הוא אמנות בפני עצמה. הוא דורש מיומנות, וסבלנות, ולכן פעמים רבות מוותרים על קיומוח, כדי להתקדם, לכאורה, מהר יותר. אבל למי שיקדישו זמן כדי לפתח את מיומנויות הבריינסטורמינג שלהם צפוי רווח גדול - אין מוח אחד שיכול להגיע לתוצאות של כמה מוחות שחושבים יחד. רעיונות גדולים נבנים אחד על גב השני. בסדנאות אימפרוביזציה יישומית Brainstorming Accelerator נלמד איך נעזרים ברעיונות רבים כדי להגיע לרעיון המדויק והטוב ביותר, נתרגל יצירת כמות גדולה של רעיונות ונלמד איך שומרים על כיוון ברור ויציב גם בתוך מסגרת חופשית. תנו צ'אנס מחודש לבריינסטורמינג ותתכוננו להיות מופתעים.

BRAINSTORMING ACCELERATOR - בריינסטורמינג אפקטיבי

IMG_9565.JPG
Abstract 2.png

VISIONING - הטמעת חזון ותרבות ארגונית

בשגרה השוחקת לפעמים קשה לזכור למה אנחנו כאן. חיבור אישי של העובדים לחזון הארגוני ולתרבות האירגונית יכול לייצר מחוייבות גבוהה, שהיא הנכס החשוב ביותר כדי לשמר עובדים. בסדנאות אימפרוביזציה יישומית Visioning אנחנו דואגים לייצר חיבור אישי ורגשי לערכים שמובילים את החברה. באמצעות תרגילים מעולמות האימפרוביזציה ותיאטרון פלייבק, נזהה את הקשר האישי של כל אחד מהעובדים לתמונה הגדולה, ונחזק את תחושת המעורבות, האחריות וההזדהות שלהם עם הארגון, עם המוצר ועם הלקוחות. לפעמים צריך לקחת רגע אחד בשביל לראות את התמונה הגדולה - בשביל זה אנחנו כאן.

bottom of page